• Slide
  • Slide
    29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • Slide
  • Slide
    Göktürkler'den Türkiye'ye
  • Slide

T.C. Devleti’nin kurucu unsuru olan ve Anadolu’da, Balkanlar’da, Kafkaslar’da ve Ortadoğu’da 1000 yıldır hakimiyetini devam ettiren Türk Milleti'nin; kendi devleti üzerinde kanla, canla, başla almış olduğu egemenlik hakları ile birlikte komşu ülkelerdeki soydaşlarımız/kandaşlarımız ve ecdat yadigâri miraslarımız sebebiyle imtiyazlık haklarımız mevcuttur ve yine uluslararası kara sularda, kutuplarda ve uzay araştırmalarında imtiyazlık haklarımız vardır.

Türk Milleti'nin egemenlik hakları ile imtiyazlık haklarını korumak ve çağımızın şartlarına göre daha ileri taşımak milli irade merci olan TBMM’nin sorumluluğunda, icraa etme görevi hükümet partisinin sorumluluğunda olmakla birlikte doğrudan doğruya Türk Milleti’ne aittir. 

Türk Milleti'nin egemenlik haklarından ve imtiyazlık haklarından taviz verilemez, değiştirilemez veya bu haklar her hangi bir sahsın/siyasi partinin/yapının kişisel ihtiraslarına ve dünyevi içtimai siyasi görüşlerine teslim edilemez.

"Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz." Gazi Mustafa Kemal Atatürk 

Cumhuriyetimizin 96. yılını kutlar; aziz vatanı miras bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve ecdâdımızı rahmetle anıyoruz.

Büyük Türk Milletinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun!